Přeskočit odkazy

O mně

Jsem tak trošku jiná makléřka. Jsem taky maminka 5 holčiček workoholička, perfekcionalistka, věčná studentka a členka MENSA. V minulosti jsem si zkusila roli zastupitelky a nyní působím jako přísedící u Berounského soudu. Mám ráda lidský přístup a seriózní jednání. Záleží mi na mém jménu a co si domluvíme, bude vždy platit.

Realitám se věnuji od roku 2001, od roku 2005 na českém trhu. Od roku 2014 i financování (hypoteční úvěry, stavební spoření, úvěry pro developery).

Na starost jsem měla celou řadu developerských projektů, následně jsem se naučila řešit nemovitosti s exekucemi, protože ráda pomáhám lidem.

Prošla jsem si i několika značkami a v každé jsem se něco naučila.

V Evropě realitní kancelář jsem pracovala na pozici ředitelky Developerského oddělení a divize Bezstarostně z exekuce, s NEXT REALITY GROUP jsem nejdříve spolupracovala jako makléřka se specializací na exekuce a následně na pozici oblastní manažer, ředitelka NEXT DEVELOP a NEXT PREMIUM. V realitní komoře jsem zastávala pozici Ombudsmana u developerských projektů.

Nově jsem rozšířila portfolio svých služeb a pracuji v týmu.

Každý obchodní případ je jedinečný, nebojím se ani složitých věcí a pokud je to možné, vždy najdu řešení.

Zaměřuji se na Prahu a Střední Čechy. Jsem srdcař a workoholik. Své zakázky i partnery si pečlivě vybírám, do každého obchodu dám kousek sebe.

Neustále se učím nové věci, každý rok absolvuji řadu kurzů a školení, sleduji trendy a to nejen v realitách, ale i v marketingu, který mám vystudovaný. Nejnovější projektem je u mě MBA realitní makléř.

Práce realitní makléřky mě skutečně baví. Točím video prohlídky, vytvářím Home Staging, na focení používám profi vybavení a pracuji na sociálních sítích… vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti.

Hypotéky jsem nejdříve přidala jen proto, aby můj balíček služeb byl kompletní. Pak jsem ale přišla na to, jaké možnosti zprostředkování hypoték skrývá. Stejně jako každý prodej je jiný, tak každý úvěr, ale i hypoteční produkt a potřeby klienta. Zastávám názor, že nejvýhodnější hypotekou není jen hypotéka s nejnižší sazbou, ale taková hypotéka, která se přizpůsobí potřebám klienta.

Za každým obchodem se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu třeba u kávy.