Přeskočit odkazy

Refinancování

Refinancujte svůj úvěr a získejte více

Refinancováním hypotéky nahradíte starý úvěr novým. Vzhledem k tomu, že tržní situace se neustále vyvíjí, máte možnost získat výhodnější podmínky. Upravit lze i délku splácení či pravidla mimořádných splátek.

Pokud refinancovat, tak ihned

Vaše banka se Vám zřejmě bude snažit posílat dopisy s návrhem nových úrokových podmínek a zcela určitě méně výhodnými v porovnání s refinancováním. Buďte rychlejší a ušetřete si tak nejen spoustu času, ale i starostí. Obraťte se na mne, vypracuji vám přehled aktuálních nabídek většiny bank v České republice a společně tak vybereme tu nejvýhodnější.

Refinancování s mou pomocí má 5 výhod:

  • Získáte výběr z nabídek všech bank, na jehož základě zvolíte tu nejvýhodnější.
  • Vše potřebné vyřídím za Vás.
  • Rychlé a profesionální jednání.
  • Výhodnější podmínky, které Vám dokážu vyjednat.
  • Mé služby platí banky, nikoli klient.

Protože vyznat se v nabídce celého hypotečního trhu není pro laika nic jednoduchého, ráda Vám s tím pomohu! Zpracuji přehled hypoték v Čechách a spolu vybereme tu nejvýhodnější.

UKÁZKA REFINANCOVÁNÍ HYPOTÉKY

Hypotéka z roku 2010

2 500 000 Kč

úrok 5,29 %

měsíční splátka 13.867 Kč

Refinancování v roce 2018

2 500 000 Kč úrok

2,79 %

měsíční splátka 10.259 Kč (doba splatnosti 30 let)


Jak hypotéku nejlépe refinancovat?

1. VYŽÁDEJTE SI NOVÉ PODMÍNKY

Váš stávající poskytovatel hypotéky by Vám měl zaslat nové podmínky hypotečního úvěru v dostatečném předstihu. Je ideální mít zpracované nové podmínky hypotéky dva až tři měsíce před koncem fixace. Budete tak mít dostatek času na refinancování hypotečního úvěru. Refinancovat a tedy blokovat akt. sazby lze dle podmínek bank až 3 roky před koncem fixace.

2. Zjistěte si nabídky hypoték na trhu

Výhodnější hypotéku, než jste měli dosud, nebo než vám naízí vaše banka, může poskytnout jiná banka na trhu, díky čemuž lze ušetřit desítky až stovky tisíc korun. S tímto Vám ráda pomohu! Zpracuji pro Vás přehled aktuálních hypoték na trhu a nabídnu nejvýhodnější refinancování Vaší stávající hypotéky.

3. DEJTE ŠANCI VAŠÍ BANCE

Pokud Vám konkurenční banka nabídne výhodnější podmínky, řekněte si o ně i u té Vaší! Předložte své stávající bance konkurenční nabídky, na jejichž základě je s velkou pravděpodobností upraví a poskytne podmínky ještě výhodnější. Proces refinancování hypotéky pak bude jednodušší.

4. VAŠE BANKA VÁM NENASLOUCHÁ? VYMĚŇTE JI

Pokud Vaše stávající banka nezmění podmínky hypotéky podle Vašich představ, a to zejména po předložení nabídek jiných bank na trhu, refinancujte hypotéku s jinou bankou. Pro zrychlení celého procesu mi přenechte refinancování hypotéky a ušetřete si čas i starosti. Schůzka je zcela nezávazná a bezplatná.

Tady vím, za kým jít,…

HYPOTEČNÍ ÚVĚRY – 11 BANK

ČSOB    Sberbank     Equabank    Hypoteční banka    KB    Raiffeisen Bank
Unicredit    Moneta    mBank    wüstenrot    Česká spořitelna